Євротеплосервіс

Ваша Кліматична Незалежність

Ваша кліматична незалежність

              Таке гасло є сенсом діяльності приватного підприємства ЕВРОТЕПЛОСЕРВІС, яке вже довгий час займається продажем кращого, перевіреного власним досвідом теплового обладнання і впровадженням найбільш економічних і вдосконалених систем опалення.

              З урахуванням того, що зростання ціни на газ найбільше торкнулося жителів області, які вже тривалий час застосовують для опалення «блакитне паливо», компанія ЕВРОТЕПЛОСЕРВІС розташувала мережу своїх магазинів, як кажуть «обличчям до людей» на вулицях Соборна, Прибузька і Чорновола. Їх розташування поруч з Центральним продовольчим ринком і автостанцією №2 і №3, дозволяють не тільки хмельничан легко знайти магазини, а гостям міста зручно відвідати їх. Навіть маючи лише трохи вільного часу перед автобусом, подоляни мають можливість принаймні ознайомитися з останніми пропозиціями на ринку теплопостачання. Але «Евротеплосервіс» спеціалізується не тільки на монтажі обладнання для обігріву, фахівці компанії займаються і теплоаудитом вивчать можливості заощадження енергоресірсів у вашій вже змонтованої системі або зроблять висновки про нову систему опалення.

               Як часто зараз можна почути болючу для кожного фразу про підвищення цін на ту чи іншу, - констатує директор компанії «Евротеплосервіс» Олександр Лисій - Винятком не стали і енергоносії, серед яких не останню роль відіграє і газ. На цьому тлі, як часто у нас буває, люди починають експериментувати, щоб заощадити. Це, звичайно, стосується і систем опалення. І гарячого водопостачання. Але майже ніхто перед тим як ремонтувати, не замислюється над правильністю своїх дій, і в кінці кінців виявляється, що економії не вийшло, а навпаки - витрати перевищили попередні показники.

                Наша фірма «Евротеплосервіс» відома багатьом громадянам своїми високопрофесійними фахівцями своєї справи, - продовжує він. - Ми завжди ставили перед собою мету не просто продати, а підходити до проблеми в комплексі, починаючи від попереднього орієнтовного розрахунку вартості системи, монтажу і закінчуючи сервісом. Читач може сказати, що багато компаній застосовують такий підхід, чому ж ми відрізняємося від них? Одним з переваг «Евротеплосервіс» є те, що ми не працюємо за, так званим, методом нав'язування обладнання, що використовує багато наших колег. У чому він полягає? Справа в тому, що, коли клієнт звертається до підприємства, щоб зробити розрахунок систем опалення або водопостачання, наші колеги в основному роблять акцент на тих позиціях, які у них є на той день. Ми, в свою чергу, зробимо розрахунок, щоб максимально виконати бажання клієнта по співвідношенню ціна-якість. А для цього у нас завжди є на вибір кілька альтернативних варіантів однієї і тієї ж системи. Простіше кажучи, «Евротеплосервіс» прагне підібрати обладнання для клієнтів з різним рівнем достатку.

                Дійсно, на вибір споживачів представлений ряд моделей котлів як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Наприклад, український модельний ряд представляють і харківські котли «Росс», і житомирські «Атем», і київські «Колві». Є і подільські вироби «Проскурів», «Вулкан». За бажанням можна встановити і західноєвропейське устаткування: німецьких фірм Viessmann, Wolf, італійської Ariston, французького Saunier Duval тощо. Звичайно, іноземні вироби відсотків на п'ятдесят дорожче, але якість того вимагає. Як вже говорилося, «Евротеплосервіс» не тільки монтує обладнання, а й проводить його аудит. Досвід показує, що використання котла «неправильної» потужності або труб невідповідного діаметра призводить до великих витрати енергоресурсів. Виправлення помилок може дозволити економити і сотню кубометрів газу на місяці. А враховуючи, що мінімальна ціна на газ становить зараз великих коштів за кубометр, заощадити при виправленні помилок можна чимало.

                 Значить, іншою перевагою нашої компанії є те, що намагаємося оптимізувати роботу кожної системи. Навіть не нами змонтованої, - продовжує розповідь Олександр Лисій - досягнення максимально економної роботи особливо стало актуальним при нинішніх цінах на газ. Взагалі ми вважаємо, що про котел клієнт повинен згадувати три рази в рік. Перший - на початку опалювального сезону, щоб увімкнути прилад. Другий раз - в кінці сезону, щоб його вимкнути. Третій раз не менш важливий, ніж перші два - при щорічному сервісному обслуговуванні, яка продовжує термін експлуатації будь-якого обладнання.

                 Зараз, переконаний директор підприємства, газове опалення залишається найоптимальнішим з усіх існуючих систем, тому краще доводиться встановлювати обладнання, яке працює на блакитному паливі. Але, за бажанням споживача, йому можуть змонтувати і альтернативне опалення. Крім того, підприємство надає послуги з монтажу «під ключ» систем опалення, водопостачання і каналізації. На все обладнання і роботу надається гарантія і високопрофесійний сервіс по всій території Хмельницької області.