Євротеплосервіс

Ваша Кліматична Незалежність

Кондиціонери GREE

встановлення та гарантія

чітко в терміни

детально

Євротеплосервіс - сервіс європейського рівня

Чому люди звертаються до нас

Про сервіс детально

Магазин по вул. Соборна

Завітайте один з наших магазинів у м. Хмельницькому та отримайте професійну консультацію

в магазин

Новинки

Рекомендовані товари

 

Купити газовий котел це не тільки важливе, а ще й відповідальна справа, адже покупка не дешева, а за вкладені гроші хочеться отримати максимум ефективності і найвищий результат. Наш інтернет-магазин пропонує високоякісну продукцію за приємними цінами.

Euroteploservice - гарантія, якість і надійність

Ми займаємо лідерські позиції на ринку, оскільки співпраця зі світовими брендами в поєднанні з багаторічним досвідом і першокласним сервісом дає нам можливість завжди бути на крок попереду конкурентів. Сьогодні купити бойлер в Хмельницькому, і інші товари за доступними цінами легко і зручно з нами. Також наш каталог включає кондиціонери різних виробників.

Наші послуги

Крім того, що у нас Ви можете купити газовий котел або інші вироби, зазначені в каталозі, ми надаємо такі послуги:

  • Гарантійне і сервісне обслуговування опалювальної техніки;
  • Попереднє проектування системи опалення;
  • Монтаж систем опалення;
  • Енергоаудит.

В нашій команді працюють відмінні і кваліфіковані фахівці, які відвідують виставки і різноманітні заходи, для підвищення кваліфікації.

Купити конвектора, бойлери, кондиціонери і інші моделі з нами зручно, адже способи доставки і оплати універсальні і підійдуть кожного клієнта. Ви можете зв'язатися з нами по телефону або відвідати один з магазинів в місті Хмельницький.

Ми є в таких соціальних мережах як: "Facebook" і "Instagram", де Ви зможете стежити за новинками і новинами про нас. Купуйте вигідно з нами!

 

Послуги Тепло

Ремонт і обслуговування

Ремонт і обслуговування

Наша сервісна служба готова виїхати на виклик максимально швидко, для того щоб усунути проблему в максимально швидкі терміни!

детальніше